Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Portlando „Trail Blazers“ ekipa patyrė pirmąjį pralaimėjimą ikisezoninių rungtynių cikle. Tery Stottso auklėtiniai po dramatiškos kovos 108:109 (27:24, 19:34, 32:31, 30:20) krito prieš Los Andželo „Clippers“.

Los Andžele vykęs susitikimas vyko permainingai, o kurį laiką dviženklį deficitą turėjusi Portlando ekipa ketvirtajame kėlinyje spurtavo 23:9 bei priešpaskutinę miniutę išsiveržė į priekį 104:103.

Brandonas Bassas prasidėjus paskutinei mačo minutei vėl išvedė šeimininkus į priekį (107:104), tačiau likus žaisti 36 sekundes rezultatą tolimu metimu išlygino Grantas Jerrettas – 107:107.

Paskutinės savo atakos metu „Blazers“ suklydo ir paliko „Clippers“ 4 sekundes. Tokia dovanėle pasinaudojo Jamalas Crawfordas, paskutinę susitikimo sekundę pataikęs pergalingą dvitaškį.

Po šio metimo svečiams dar liko 0,4 sekundės, o nenuskambėjus finalinei sirenai švęsti pergalės į aikštelę išbėgo „Clippers“ aukštaūgis DeAndre Jordanas. Už tokį poelgį jis buvo nubaustas technine pražanga.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 26, Mareese‘as Speightsas ir Brandonas Bassas po 16, Chrisas Paulas 10 (10 rez. perd.).

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 20, Damianas Lillardas 19, Allenas Crabbe‘as 11, Shabazzas Napier 9.