Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Antrąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (2-0), kuri namuose 66:63 (12:18, 13:9, 25:11, 16:25) pranoko titulą ginančias Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (0-2).

17
18
63%
5/8
4

Rungtynes tiksliau atakuodamos krepšį pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios sužaidus beveik 4 minutes pirmavo 7:2, bet šeimininkės toli joms pabėgti neleido ir sumažino atsilikimą iki minimalaus – 8:9. Likus žaisti dvi minutes, taško persvarą turėjo garliaviškės (12:13), kurios kėlinio pabaigoje spurtavo bei po pirmųjų dešimties minučių buvo kiek atitrūkusios – 18:12.

Antrąjį kėlinį atkarpa 8:2 pradėjo „Fortūna“ ir rezultatas tapo lygus – 20:20. „Hoptrans-Sirenas“ į priekį vedė legionierės Viktorija Jarosz ir Shakena Richardson, po kurių metimų viešnios vėl atitrūko – 25:20. Kėlinio pabaigoje klaipėdietės ir vėl spurtavo, o po Robertos Mizgerytės dvitaškio „Hoptrans-Sirenoms“ liko vos 2 taškų pranašumas – 27:25.

Trečiajame ketvirtyje „Fortūna“ įjungė aukštesnę pavarą ir surengusios dar vieną spurtą ne tik pasivijo varžoves, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 33:31. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, klaipėdietės turėjo jau 9 taškų pranašumą (45:36), o prieš lemiamą ketvirtį šeimininkės buvo priekyje jau dviženkliu skirtumu – 50:38.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui, „Hoptrans-Sirenos“ ir toliau strigo puolime bei leido varžovėms bėgti į priekį – 42:55. Įpusėjus kėliniui, garliaviškėms pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio (48:57), o po Dalios Belickaitės taškų dar labiau priartėti – 51:57.

Tačiau klaipėdietės pataikė iš toli bei sėkmingai sužaidė gynyboje ir vėl pabėgo į priekį – 64:55. Per likusias dvi minutes „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko beveik panaikinti deficitą, tačiau visgi teko patirti antrąjį pralaimėjimą – 63:66.

Šiame susitikime „Hoptrans-Sirenoms“ negalėjo padėti Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, bet garliaviškių gretose debiutavo amerikietė Richardson.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė (9 atk. kam.) ir Roberta Mizgerytė po 17, Andra Gabalytė (9 rez. perd.) 13, Justina Matuzonytė (13 atk. kam.) 10.

„Hoptrans-Sirenos“: Victoria Jarosz (7 atk. kam.) 20, Dalia Belickaitė 14, Rasa Knyzaitė 8.

2016-10-14 21:42
w
Kazkas ji bande prakisti i rinktines vyr. trenerius.
2016-10-14 20:52
Kauno raj. sirgalius
Kam reikėjo keisti "Sirenoms" komandos sudėtį kurį iškovojo auksą?Puikus įrodymas tai, kad "Kibirkštis" išlaikė bronzinę komandą,kuri šiemet jau įveikė praeito sezono prizininkes.Nors...pas Kauno raj. strategą aš ir savo dukrų neleisčiau už jokius pinigus.Ar tik man vienam arenoj nejauku sėdėt kai akivaizdžiai nesivaldoma?
2016-10-14 20:30