Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Pirmąją nesėkmę „Mezon-NKL“ pirmenybėse patyrė „Telšių“ (2-1) komanda, kuri svečiuose po itin nesėkmingo trečiojo kėlinio 66:88 (13:15, 23:24, 16:33, 14:16) turėjo pripažinti Vilniaus „Perlo“ (2-1) pergalę.

Po dviejų kėlinių vilniečiai turėjo tik 3 taškų pranašumą (39:36), tačiau trečiajame ketvirtyje itin taikliai atakavo krepšį ir rezultatu 33:16 laimėję ketvirtį įgijo 20-ies taškų persvarą (72:52).

Arvydo Gronskio treniruojamam „Perlui“ itin padėjo atsarginiai žaidėjai, kurie pelnė net 57 taškus. Tuo metu nuo suolo pakilę „Telšių“ žaidėjai surinko 17 taškų.

Po šių rungtynių lygoje nepralaimėjusios liko dvi komandos – Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ir „Šilutė“.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 15, Margiris Normantas ir Arnas Beručka (2/2 trit., 4 rez. perd.) po 14, Rimantas Daunys 12 (2/3 trit.), Domantas Pipiras ir Domantas Vilys po 7.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 (7/11 dvit., 7 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis (5 atk. kam.) ir Gintautas Kybartas po 10, Laurynas Kaveckis 9.