Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Kauno KTU (2-1) ekipos krepšininkai, kurie penktadienį savo aikštėje 77:60 (24:15, 15:19, 20:13, 18:13) užtikrintai įrodė pranašumą prieš Molėtų „Ežerūno“ (1-2) komandą.

Aikštės šeimininkai iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pat susitikimo pradžios, kada per pirmąsias šešias minutės surengė spurtą 20:5 ir iš karto susikrovė dviženklę persvarą.

„Ežerūnas“ antrojo kėlinio pabaigoje laimėjo atkarpą 9:2 ir sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų – 34:39, tačiau po ilgosios pertraukos kauniečiai atsakė devyniais taškais paeiliui ir vėl pirmavo užtikrintai – 48:34.

Likusią susitikimo dalį KTU komanda krepšininkai sėkmingai kontroliavo rungtynių eigą ir šventė antrąją pergalę iš eilės.

KTU: Ignas Labutis 21, Deividas Pogužinskas 14, Matas Staniukaitis 12, Aidas Kavaliauskas 12.

„Ežerūnas“: Pranas Skurdauskas 18 (10 atk. kam.), Laurynas Kirlys 10, Lukas Ganas 10.