Nuotr.:

Ketvirtajame kėlinyje puikiai žaidęs Juanas Carlosas Navarro padėjo „Barcelonai“ (1-0) panaikinti dviženklę persvarą ir pergalingai startuoti naujajame Eurolygos sezone.

Gergioso Bartzoko auklėtiniai Rusijoje 69:63 (23:21, 11:15, 9:15, 26:12) nugalėjo Kazanės UNIKS (0-1) ekipos žaidėjus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti septynias minutes, savo žiūrovų palaikoma UNIKS užtikrintai pirmavo – 58:44, bet tada apie save priminė 36-erių Navarro.

Veteranas surinko 11 taškų ir inicijavo svečių spurtą net 20:2, po kurio Barselonos klubas ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir likus žaisti vieną minutę išsiveržė į priekį – 64:60.

Tada Pavelas Antipovas smeigė tritaškį, rezultatyviausias „Barcelonos“ krepšininkas Justinas Doellmanas atsakė dvitaškiu, Keithas Langfordas kitoje atakoje suklydo ir svečiai jautėsi užtikrintai.

Nuo suolo pakilęs Navarro per 22 minutes iš viso pelnė 13 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

UNIKS: Keithas Langfordas 14 (5/16 metimai), Lataviousas Williamsas 12 (15 atk. kam.), Antonas Ponkrašovas 10.

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 23, Juanas Carlosas Navarro 13, Ante Tomičius 13 (9 atk. kam.).