Nuotr.:

Stambulo „Fenerbahce“ (1-0) komandos startas Eurolygoje pažymėtas dramatiška pergale. Željko Obradovičiaus vadovaujamas klubas namuose virš 11 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 67:66 (18:22, 18:11, 17:18, 14:15) po atkaklios kovos palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (0-1) pasipriešinimą.

„Fenerbahce“ ketvirtajame kėlinyje turėjo septynių taškų pranašumą ir siekė tvirtai perimti iniciatyvą į savo rankas – 58:51, tačiau Vokietios ekipos krepšininkai to padaryti jiems neleido.

Svečiai surengė kelias rezultatyvias atakas, sumažino atsilikimą perpus ir nuolatos kvėpavo varžovams į nugaras – 63:65.

„Fenerbahce“ ekipai nesugebėjus pelnyti taškų tris kartus iš eilės, Darius Milleris išprovokavo pražangą atakuodamas krepšį iš toli, realizavo baudų metimus ir išvedė Bambergo komandą į priekį – 66:65.

Kitoje atakoje neleistinai sustabdytas Pero Antičius atsakė dviem taškais ir šeimininkai susigrąžino minimalų pranašumą – 67:66.

Per likusią minutę Millerio ir Nicolo Melli metimai skriejo pro šalį bei pergalę šventė Turkijos klubas.

„Fenerbahce“: Bogdanas Bogdanovičius 18, Janas Vesely 10 (2/10 dvit.), Pero Antičius 10, Ekpe'as Udoh 10.

„Brose Baskets“: Darius Milleris 17, Nikos Zisis 11, Danielas Theisas 8.