Arnui Veličkui nesisekė atakuoti iš toli
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Skaudų pralaimėjimą Ispanijos antroje lygoje patyrė Augustino Jankaičio ir Jokūbo Gintvainio atstovaujama Hueskos „Magia“ (0-3), kuri po dviejų pratęsimų 102:105 turėjo pripažinti „CB Peixefresco“ (2-1) pranašumą.

Pralaimėjusiems Jankaitis per 14 minučių surinko 6 taškus (2/5 dvit., 2/6 baudos), atkovojo 4 ir prarado 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

Tuo metu Gintvainis per 28 minutes spėjo pelnyti 9 taškus (4/10 dvit., 0/3 trit., 1/1 bauda), atlikti 7 rezultatyvius perdavimus, atkovoti kamuolį, perimti 4 ir prarasti 3 kamuolius, 5 kartus prasižengti ir išprovokuoti 2 pražangas.

Kitose rungtynėse taip pat pralaimėjimą patyrė Tautvydo Sabonio ir Gedimino Žylės atstovaujama La Korunjos „Leyma“ (2-1), kuri 73:86 nusileido „Air Europa“ (1-2) ekipai.

Abu lietuviai mačą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Sabonis per 15 minučių įmetė 8 taškus (2/3 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas bei tiek pat kartų pažeidė taisykles.

Žylė per 23 minutes įmetė 10 taškų (3/9 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, dukart suklydo, išprovokavo pražangą ir gavo bloką.

Pralaimėjimą patyrė ir Arno Veličkos ginama „Barcelonos“ (0-3) antroji komanda, kuri namuose 55:63 neatsilaikė prieš „Gipuzkoa“ (3-0) su Tautvydu Šležu.

Velička itin netaikliai atakavo iš toli. Jis per 22 minutes pelnė 5 taškus (0/2 dvit., 1/8 trit., 2/4 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo, triskart prasižengė ir išprovokavo 5 pražangas.

Nugalėtojams Šležas per 26 minutes įmetė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 baudos), sugriebė 8 kamuolius, prarado 6 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir pats triskart pažeidė taisykles.

2016-10-15 15:22