Nuotr.: Hoptrans-Sirenos
Nuotr. Hoptrans-Sirenos

Pergalių sąskaitą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) atidarė titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (1-2), kurios svečiuose 67:63 (19:19, 17:14, 19:20,12:10) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ (0-2).

13
25
2
88%
7/8

Šiame susitikime „Hoptrans-Sirenoms“ reikėjo verstis kelio traumą besigydančios Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės, kuri praleido ir su Klaipėdos „Fortūna“.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai neleido atitrūkti, o įpusėjus ketvirčiui 10:8 pirmavo šeimininkės. Likus žaisti 2 minutes, taiklų tolimą metimą pataikė Gintarė Jasiunskaitė ir išvedė į priekį „Hoptrans-Sirenas“ – 16:14. Per likusį laiką „Aistės-LSU“ laimėjo atkarpą 5:3 ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus – 19:19.

Antrajame kėlinyje ir toliau minimaliu skirtumu į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Kėlinio viduryje kiek atitrūkti pavyko viešnioms (32:26), tačiau likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas ir vėl skyrė vos vienas taškas – 34:33. Kėlinį sėkmingiau baigė „Hoptrans-Sirenos“, kurios prieš antrąją rungytnių dalį buvo priekyje – 36:33.

Po ilgosios pertraukos ir toliau komandos žaidė apylygiai, tačiau po Akvilės Baronėnaitės tolimo metimo viešnioms vėl pavyko atitrūkti – 44:38. likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes, „Aistėms-LSU“ pavyko deficitą sumažinti iki 3 taškų (47:50), tačiau prieš lemiamą ketvirtį ir toliau pirmavo „Hoptrans-Sirenos“ – 55:53.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkės buvo sumažinusios atsilikimą iki minimumo (56:57), o aikštelėje ir toliau virė atkakli kova. Likus žaisti 3 minutes, pranašumą turėjo „Hoptrans-Sirenos“ (61:58), kurios savo pranašumą dar labiau padidino ir likus žaisti minutei pirmavo jau 66:61.

Per likusį laiką „Aistės-LSU“ spurto nebesurengė, o „Hoptrans-Sirenos“ įsirašė pergalę į savo sąskaitą – 67:63.

„Aistės-LSU“: Klaudija Serkevičiūtė 21, Šarūnė Melinauskaitė (7 atk. kam.) ir Laura Želnytė (10 atk. kam.) po 12.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 14, Viktorija Jarosz (11 atk. kam.) 13, Dalia Belickaitė 12.

2016-11-08 16:11
Basket
Sakykite ką norite bet geriausia „Hoptrans-Sirenų“ žaidėja yra Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė. Tokia darbšti, ir besimokanti, dirbanti ir mama ir direktorė ir žaidėja labai gera. Nuotraukose po kiekvienų rungtynių- čia greičiausiai kad yra dar ir graži, turbūt...Šiaip visi žino kaip gerą žmogų- tokia nuoširdi ir sąžininga o taip pat puiki komandos draugė. Ypač kai paskutinėje kelionėje į Izraelį į Europos Taurės rungtynes lėktuve skrido verslo klase su visais privalumais.Viena, nes visa komanda su treneriais tai sėdėjo ne kartu ,o lėktuvo uodegoje prie tualetų... Ir žinoma kad tai visai ne už klubo pinigus, ne , ne , nejaugi taip būtų galima? Na bet jos darbas labai įtemptas- todėl reikia suprasti. O ir rėmėjai kurie duoda pinigus neprieštarautų: juk jie tam ir duoda kad ne žaidėjoms didesni atlyginimai butu o kad direktorei verslo klasėje atsipūsti. Tos visos žaidėjos vistiek nieko ypatingo. O vat direktorė- žaidime kaip reikiant. Šiaip viskas sekasi neblogai, ypač pataikymas. Kai ruošiasi mesti, visi net susigūžia. Čia nuo būsimo malonumo... Nu kaip pvz.: rungtynės su Kibirkštim kur iš 8 dvitaškių metimų paėmė ir pataikė. Nu ne visus žinoma. Vieną
2016-10-15 22:51
to prasivalyk akis
Linai, ce tu? :D
2016-10-15 21:16
Prasivalyk akis
Kad del to trenerio sirenos tik ir laimi. Jai ne jis nebutu cempioniskos pergaliu saskaitos ar kaip ce rasytoja raso :D