Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-1) laimėjo pastarųjų dvejų metų Mezon-NKL pirmenybių čempionų akistatą.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namų aikštelėje 96:71 (25:11, 16:24, 22:9, 33:27) sutriuškino Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

„Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo demonstruoti savo viršenybę. Čempionų titulą ginantys marijampoliečiai pirmajame kėlinyje užspaudė savo varžovus, privertė juos suklysti 8 kartus ir pirmąjį kėlinį baigė su užtikrintu pranašumu – 25:11.

Tiesa, problemos sūduviečiams prasidėjo antrajame kėlinyje. Šeimininkai pirmoje antrojo kėlinio dalyje pralaimėjo atkarpą 0:10 ir „Nafta-Uni-Akvaservis“ sumenkino savo atsilikimą iki vienženklio (28:35).

Tačiau pamatus pergalei sūduviečiai klotis pradėjo trečiajame kėlinyje. Klaipėdos klubas ir vėl pradėjo skęsti „Sūduvos-Mantingos“ gynyboje, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai trečią kėlinį baigė aukštesne pavara – 8:2 laimėta atkarpa ir į lemiamą ketvirtį išsinešta solidi persvara – 63:44.

Ketvirtasis kėlinys staigmenų nepateikė. Varžovų pažeidžiamumą pajutę sūduviečiai varžovams priartėti nebeleido ir per kėlinį pelnę 33 taškus tik dar labiau padidino savo atotrūkį ir šventė pergalę.

Šiose rungtynėse „Sūduva-Mantinga“ buvo priverta rungtyniauti be dviejų startinio penketo žaidėjų. Mačą dėl traumų praleido Dominykas Domarkas ir Antanas Udras.

„Sūduva-Mantinga: Evaldas Šaulys ir Gintautas Matulis po 18, Aurimas Kieža 16, Ernestas Ežerskis 14, Tautvydas Kliučinykas 10.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Erikas Kubilius 15, Džiugas Slavinskas 11, Benas Bagdonavičius 10.