Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė „Telšių“ (3-1) komanda su Mindaugu Norkumi priešakyje.

Augenijaus Vaškio vadovaujama ekipa šeštadienį savo aikštėje 83:76 (17:16, 19:10, 25:30, 11:16, 11:14) tik per pratęsimą palaužė „Šilutės“ (3-1) klubą.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Augustas Šuliauskas realizavo baudų metimus ir išlygino rezultatą – 72:72. Per likusį laiką šilutiškiai prametė du mestus metimus, o aikštės šeimininkų atakos pasibaigė klaidomis.

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo „Telšiai“, kada Norkus pelnė šešis taškus, telšiškiai spurtavo 9:2 ir, prasidėjus paskutinei minutei, atitrūko – 81:74.

Šuliauskas pelnė du taškus, prametė du tolimus metimus ir namuose triumfavo „Telšiai“ – 83:76.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 24, Gintautas Kybartas 18, Ignas Razutis 11.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 23, Justas Nausėdas 18, Darius Kibildis 13.