Nuotr.: ReAl moments
Nuotr. ReAl moments

Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Palangos „BC Palanga“ (2-2) krepšininkai. Aikštelės šeimininkai 87:69 (27:23, 21:24, 17:13, 22:9) įveikė Kauno KTU (2-2) ekipą.

Mačą žymiai sėkmingiau pradėję palangiškiai jau prabėgus kiek daugiau nei dviems minutėms turėjo dviženklį pranašumą (13:2).

Nors skirtumas ir buvo išaugęs iki 13 taškų (17:4), tačiau įpusėjus ketvirčiui KTU šiek tiek priartėjo (17:9). Likus žaisti beveik tris minutes kauniečiai sumažino deficitą iki penkių taškų (20:15). Visgi po pirmųjų dešimties minučių „BC Palanga“ turėjo 4 taškų deficitą – 27:23

Antrojo ketvirčio pradžioje KTU sugebėjo išlyginti rezultatą (27:27). Prabėgus penkioms minutės kėlinyje švieslentė ir toliau fiksavo lygybę (33:33). Per likusią ketvirčio dalį abi ekipos nesugebėjo kiek labiau nutolti ir prieš ilgąją pertrauką „BC Palanga“ turėjo vos vieno taško pranašumą – 48:47.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai sugebėjo šiek kiek padidinti savo persvarą (59:54). Prieš lemiamą ketvirtį KTU krepšininkai turėjo penkių taškų deficitą – 65:60 Paskutiniąsias dešimt minučių stipriau pradėję palangiškiai greitai susikrovė dviženklį pranašumą (70:60).

Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 13 taškų (77:64). Iki rungtynių pabaigos „BC Palanga“ dar šiek tiek padidino persvarą ir šventė pergalę – 87:69.

„BC Palanga“: Jonathanas Hudsonas (7 rez. perd.) 29, Aurimas Urbonas (9 atk. kam.) 21, Antanas Montrimavičius 11, Vitalijus Kozys 8.

KTU: Ignas Labutis (6 atk. kam.) 22, Aidas Kavaliauskas (9 rez. perd.) 15, Matas Sapiega 12, Paulius Knyza 9.