Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Antrąją pergalę paeiliui Estijos čempionate pasiekė Dominyko Milkos vedama Tartu „TU/Rock“ (2-0) komanda, kuri svečiuose 81:68 (22:24, 26:19, 16:10, 17:15) pranoko „Parnu“ (1-2) su Vaidotu Volkumi ir Edvinu Šeškumi.

Milka aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (8/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė, 1 sykį suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

Tuo metu Volkus per 24 minutes į varžovų krepšį įmetė 20 taškų (6/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Šeškus rungtyniavo 32 minutes, pelnė 13 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

2016-10-15 21:40
Ūgiu neišsiskiria Milka,bet turi gerą uoslę kamuoliams.Panašiai,kaip Tomas Masiulis kažkada.