Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Buvę bendražygiai Steve'as Kerras ir Luke'as Waltonas susitiko skirtingose barikadų pusėse, tačiau šį kartą mokinys nepranoko mokytojo.

Kerro vadovaujama „Golden State Warriors“ svečiuose 112:107 (40:25, 34:22, 22:32, 16:28) nukovė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

„Warriors“ pirmoje susitikimo dalyje susikrovė triuškinantį pranašumą (74:47) ir dėl mačo pabaigos buvo ramūs. Tiesa, „Lakers“ nenuleido rankų, o iki rungtynių pabaigos dar likus pusantros minutės, skirtumas tarp komandų sumenko iki septynių taškų (105:112).

Tačiau likusio laiko „Lakers“ komandai buvo per mažai ir pareikšti rimtesnių pretenzijų į pergalę Luke'o Waltono auklėtiniams nepavyko – „Warriors“ pasirengimo cikle iškovojo ketvirtąją pergalę.

„Warriors“ vasaros pirkinys Kevinas Durantas šį kartą rungtyniavo 22 minutes ir per jas pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išrašė tiek pat blokų.

Kol kas geriausias rungtynes ikisezoninėse rungtynėse sužaidė antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Brandonas Ingramas. „Lakers“ gynėjas per 26 minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud. met.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei išrašė vieną bloką.

Šiame mače „Warriors“ rungtyniavo ne pačios pajėgiausios sudėties. Oklando ekipai trenerio sprendimu nepadėjo Draymondas Greenas, Davidas Westas, Andre Iguodala bei Damianas Jonesas.

„Warriors“: Klay Thompsonas 24, Kevinas Durantas 17, Stephenas Curry 14, Patrickas McCaw 13, JaVale'as McGee 12, Zaza Pachulia 11.

„Lakers“: Nickas Youngas 17, Jordanas Clarksonas 15, Brandonas Ingramas 12, Timofejus Mozgovas 10.