Nuotr.:

Rimo Kurtinaičio treniruojama ir Vaido Kariniausko atstovaujama Kantu „Red October“ (1-2) komanda Italijos pirmenybėse laimėjo lietuviškąjį mūšį.

Kantu klubas namų arenoje 77:68 (23:25, 18:15, 20:10, 16:18) nukovė Pezaro „Consultinvest“ (1-2) komandą, kurios garbę gina Simas Jasaitis ir Donatas Zavackas.

Nugalėtojų gretose Kariniauskas susitikimą pradėjo startiniame penkete. Aikštėje jis iš viso praleido 23 minutes, per kurias pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud. met.). atkovojo 2 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kitoje barikadų pusėje Jasaitis taip pat rungtynes pradėjo nuo pat pradžių ir per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvi.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Jo komandos draugas Zavackas per 19 minučių pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit.) bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 17 taškų pelnęs Franas Pilepičius. Pezaro klubui Jarrodas Jonesas pelnė 21 tašką.

2016-10-16 17:39
Kalmar
Suprasčiau lkl tokius skaičius rodytų... o dabar Italijoj. Ten net Jasaitis du taškus įrito per 20 min.

--
2016-10-16 17:36
Kalmar
Įžaidėjas kuris neatakuoja niekada nebus geras įžaidėjas. Man jis antras maskoliūnas. Tik pas Darius galėjo bet kokį lyderį uždengt nuo pirmo iki trečio nr. O Kariniauskas net gynybėj dažnai vėluoja

--
2016-10-16 15:44
Puolimas niekad nebuvo stiprioji Vaido pusė.Bet ką moka,tai atlikt perdavimus.Aikštę tikrai gerai mato.

--
2016-10-16 15:06
Feikas
Karina tikras izaidejas jeigu imes trajaka 1 2 metai rinktinej vieta 100% nes kalnas sensta o turim tik luka kuris mazas skirtingai vaidas, sekmes jam tikiuosi kurtis ismustruos ji lietuvai

--
2016-10-16 15:03
To Kalmar
Kas tau yra? Per 23 minutės 5pts, 8ast yra pakankamai gerai tokio tipo žaidėjui kaip Karina. Kol nebus pataikymo iš tolėliau tol nebus ir taškų pas jį. O komandai vadovavo gerai jeigu per 2 kėlinius 8ast