Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Kėdainių „Nevėžis“ (4-3) ketvirtajame kėlinyje panaikino 13 taškų deficitą ir įsirašė dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino – LKL“). Pauliaus Juodžio auklėtiniai savo aikštėje 77:73 (15:25, 9:11, 22:20, 31:17) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-4).

Tai buvo ketvirta „Nevėžio“ pergalė per paskutines penkerias rungtynes. Visos šios dvikovos vyko Kėdainiuose, o pralaimėta buvo tik Alytaus „Dzūkijai“.

Kėdainiuose taip pat jau krito Utenos „Juventus“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir Prienų-Birštono „Vytautas“.

Ivan  Smiljanic
PTS 14 | REB 9 | ST 1
Po tokios pergalių serijos „Nevėžis“ pakilo į ketvirtąją LKL vietą.

Šį kartą dar 33-ąją rungtynių minutę „Pieno žvaigždės“ pirmavo 66:53, tačiau šeimininkai tada pakilo į šturmą ir po 4 iš eilės Karolio Petrukonio taškų, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 38 sekundes, išsiveržė į priekį 72:71.

Petrukonis per ketvirtą kėlinį iš viso surinko 10 taškų ir visus juos per spurtą 19:6, kuris padėjo panaikinti 13 taškų deficitą.

„Pieno žvaigždžių“ gretose iniciatyvos ėmėsi Stepas Babrauskas, tačiau jis, likus žaisti 29 sekundes, prametė iš toli, o pasvaliečiai tyčia prasižengė prieš Ivaną Smiljaničių. Šis realizavo baudas, taip padidindamas „Nevėžio“ persvarą iki 74:71.

Kitoje atakoje Andrejus Agafonovas įmetė abi baudas, o po to Justas Sinica pataikė tik vieną baudą, taip „Pieno žvaigždėms“ palikdamas 16,7 sek. ir galimybę išlyginti arba persverti rezultatą. Derrickas Low tada prasiveržė po krepšiu, bet jo metimas tikslo nepasiekė, o Smiljaničius greitoje atakoje dviem taškais įtvirtino pergalę.

„Nevėžis“: Karolis Petrukonis 17 (7 atk. kam.), Paulius Petrilevičius ir Ivanas Smiljaničius (9 atk. kam.) po 14, Justas Sinica ir Jermaine'as Love'as po 11, ... Toni Prostranas 5 (11 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 22, Osvaldas Olievičius 18 (10 atk. kam.), Stepas Babrauskas 11, Derrickas Low 10 (10 rez. perd.).

Pauliaus Juodžio komentaras:

Ramūno Cvirkos komentaras:

2016-10-17 22:01
gugis
su cvirkos buka rotacija bus begales pralaimejimu. i sveikata cvirkele, ar siandien jau padares?
2016-10-16 21:22
pasvalys dilys
Kad nezinau ar vilmantas dilys nepasiteisina pieno zvaigzdem visai naudos nedaug is jo

--
2016-10-16 20:34
ramas
su pergale.

sunkiai ejos bet laimejo.atmosfera arenoja super.
2016-10-16 20:24
Xxx
Pasvalys ketvirtajme kelinuke atrode labai pavarge , man atrodo kad reiketu ne vieno o dveju zaideju , nes nepazaidze nei Dilis nei Belantain.
2016-10-16 19:16
Šiemet Nevėžis kaip niekad kovingi.Turi komanda kovotojų dvasią ir to iš jų neatimsi.Matosi,kad klube tvyro geros nuotaikos.

--
2016-10-16 18:11
nevezis
Na stebina kad ir ranku nenuleidzia nevezis atsilikdami 13 tasku na tuom ir lkl aukstam lygi

Abc
Saunuoliai nevezio vadovai, manau isspaude maksimuma su palyginti mazu budziatu ir surinko smagia komandele, o ne parodija...

--
2016-10-16 18:05
dominuoja
Na idomiai pas nevezi tvarkarastis kad puse macu namie tai pliusas kad pergales laimi o isvykoi tik antras macas dabar su siauliais isvykoi paskiau vel namie su zalgiriu

--
2016-10-16 18:02
duobe
Nors sirgau uz Pasvali bet is Nevezio kovingumo siemet neatimsi. Malaciai Kedainiai. O Pasvaliui pradeda risketi atsarginiu trukumas(kiek startinis 5 tas gali traukti?/) Dilio siandien visai nebuvo gal jau ir nebebus(aciu dievui) Balantimas irgi jau gali namo varyt (per tiek laiko turejo jau pritapti) . Reikia dar vieno auksto atletisko butinai kiek Agafonovss vienas temps?