Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Paskutinėse ketvirtojo turo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse Vilniaus „Perlas“ (3-1) išvykoje 63:58 (15:7, 13:24, 14:16, 16:16) nugalėjo Jonavos „Sporto klubą“ (1-3).

Margiris  Normantas
PTS 27 | REB 5 | AS 2 | ST 2
Svečiai pirmavo didesnę rungtynių dalį, tačiau jonaviškiai ketvirto kėlinio pabaigoje sugebėjo priartėti iki vieno metimo – 57:59. Margiris Normantas tada prametė iš toli, tačiau „Sporto klubas“ nesugebėjo pasinaudoti proga ir persverti rezultatą.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Domantas Pipiras realizavo baudas ir padidino „Perlo“ persvarą iki 61:57.

Jonavos klubo gynėjas Lukas Grabauskas tada pataikė tik vieną baudą, po to netaikliai baudas metė ir Vytautas Pikalavičius, kol galiausiai „Perlas“ pergalę įtvirtino Aisčio Pilausko metimu.

„Sporto klubas“: Mykolas Dieninis 16, Tadas Sebežiovas 9, Vytautas Pikalavičius 7 (11 atk. kam.).

„Perlas“: Margiris Normantas 27 (6/10 trit.), Karolis Giedraitis ir Rimantas Daunys po 7.