Nuotr.:

Jau net trijų lietuvių atstovaujama Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (1-3) ekipa pasiekė pirmąją pergalę Ispanijos čempionate.

Lietuviškasis Galicijos regiono klubas išvykoje per pratęsimą 82:78 (16:11, 21:21, 12:19, 20:18, 13:9) palaužė Manresos ICL komandą (1-3).

Naujajame klube debiutavęs Deividas Dulkys iš lietuvių žaidė rezultatyviausiai. Jis prie pergalės per 22 minutes  pridėjo 7 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos).

Be to, snaiperis sugriebė 4 atšokusius ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 naudingumo balų.

Prastas rungtynes sužaidęs Eimantas Bendžius per 27 minutes pelnė 5 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 0 naudingumo balų.

Osvaldas Matulionis taip pat neblizgėjo. Per 27 minutes jis irgi pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai) bei surinko 1 naudingumo balą.

Į pergalę nugalėtojus vedė 18 taškų įmetęs Rosco Allenas. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė taip pat 18 taškų pelnęs Aleksandras Cvetkovičius.

2016-10-17 10:44