Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pergalę po dviejų pralaimėjimų NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo pirmą kartą namų arenoje žaidusi Oklahomos „Thunder“ su Domantu Saboniu priešakyje.

Trečiajame kėlinyje į priekį pabėgusi ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 112:94 (27:21, 29:28, 31:20, 25:25) susitvarkė su Minesotos „Timberwolves“, kuri vertėsi be savo lyderių.

Sabonis per 24 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir tiek pat kartu suklydo.

20-ies metų 211 cm ūgio lietuvis visas penkerias „Thunder“ draugiškas rungtynės pradėjo starto penkete.

Po dviejų kėlinių „Thunder“ turėjo 7 taškų persvarą (56:49), o trečiajame kėlinyje pabėgo į priekį. Komanda spurtavo 16:5 ir įgijo 18 taškų pranašumą (72:54), kuri laikėsi iki mačo pabaigos.

Kitą susitikimą „Thunder“ ir vėl žais namuose, o jos varžovu taps Denverio „Nuggets“. NBA sezonas startuos spalio 25-ąją.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 26 (10 rez. perd.), Stevenas Adamsas 20 (11 atk. kam., 4 bl.), Victoras Oladipo, Joffrey Lauvergne (6 atk. kam.), Semajus Christonas ir Kyle'as Singleris po 11, Enesas Kanteris 10 (8 atk. kam.).

„Timberwolves“: Johnas Lucasas 18, (4/7 trit.) Adreianas Payne'as 16, Nemanja Bjelica (6 atk. kam.) ir Tyusas Jonesas po 11, Cole'as Aldrichas (6 atk. kam.) 10.

tomas
Nejuokauj, nera geras sabonis gynyboje, tai visi mes mateme ir per Rio, per stipresnius neapsigina ir iskart prasizengia. Tikrai jis zaidzia ne del gynybos, nes ja nepasizymi, net neturi geri fiziniu duomenu atstoveti prie fiziskai stipresnius amerikonus.
2016-10-17 12:55
Nerijus
Kviečiame prisijungti prie augančios sporto diskusijų forumo bendruomenės

2016-10-17 12:31
Gaus jis tų min.ir RS,nėr čia ko pergyvent.Tiesiog treneris jam liepia dažniau žaisti ties tritaškiu ir daugiau padėti komandos draugams,skirstant jiem perdavimus.Universalesnį jį nori matyti trenerių štabas,ne tik stumdantis baudos aikštelėje.

--
2016-10-17 11:22
pavido scenos
ir vėl socialinės atliekos mažina savo sielvartą pildamos srutas ant tų, kuriems sekasi :) ar dar neatsibodo, netikšos?
2016-10-17 11:13
voodoo
kad visai normaliai jis sulose. i krepsi daug nemete, bet gynyboj sustovejo gerai, atitvere savo zmones. sabonis aikstej buna su komandos zvaigzdem todel ir metimu nelabai gauna, bet jo uzduotis nera pelnyt kuo daugiau tasku...
2016-10-17 09:38
abcdef
viskas su juo kol kas aisku. duos palost priessezoninese o kai ateis sezonas gaus nebent siuksliu minutes
2016-10-17 09:18
Ir vėl trys klaidos...
2016-10-17 08:55
Taip pasaka greitai baigsis
Dar vienos nykios Sabonio rungtynes ir dar vienos rungtynes kuriose zaide virs 20 min. Ir atkovojo tik 3 kamuolius...