Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pirmąją pergalę išvykoje NBA ikisezoninėse rungtynėse pasiekė Denverio „Nuggets“ klubas, kuris varžovų aikštėje po puikaus antrojo kėlinio 106:97 (26:34, 33:18, 22:21, 25:24) susitvarkė su Portlando „Trail Blazers“.

Galingai startavę šeimininkai po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų persvarą (34:26), tačiau antrajame ketvirtyje žaidimas kardinaliai pasikeitė. „Nuggets“ spurtavo 20:3 ir įgijo 9 taškų pranašumą (57:48).

Trečiajame kėlinyje „Blazers“ sugebėjo persverti rezultatą (67:66), bet pranašumą susigrąžinusi „Nuggets“ daugiau to padaryti nebeleido.

Pralaimėjusių komandoje itin nesėkmingai pasirodė lyderis Damianas Lillardas. Jis per 18 minučių įmetė 4 taškus (1/8 dvit., 0/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

„Blazers“: C.J. McCollumas 20 (4/6 trit.), Al-Farouqas Aminu 18 (5/7 trit.), Masonas Plumlee 10 (6 atk. kam.), Allenas Crabbe 9.

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris 18 (4/5 trit.), Willas Bartonas 17 (7 rez. perd.), Jamalas Murray 15 (7 atk. kam.), Jusufas Nurkičius 13 (9 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 12.