Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ iššvaistė 15 taškų persvarą ir paskutinę rungtynių sekundę nervingai stebėjo, kaip Berkanas Candadas švystelėjo tritaškį, galėjusį paskandinti uostamiesčio klubą. Tritaškis visgi skriejo pro šalį ir „Neptūnas“ (1-0) FIBA Čempionų lygos rungtynėse svečiuose 67:65 (23:15, 21:16, 9:19, 14:15) nugalėjo Ušako „Sportif“ (0-1).

Rezultatui esant 65:63 „Neptūno“ naudai, Jerai Grantas, likus žaisti 24 sekundes, išprovokavo nesportinę pražangą, tačiau nepataikė abiejų baudų. Netrukus prasižengta buvo ir prieš Larry Drew, tačiau jis taip pat metė pro šalį.

Larry  Drew
PTS 17 | REB 3 | AS 10 | ST 2
Turkai nepasinaudojo proga išlyginti rezultatą, kai Darrylas Monroe netaikliai atakavo iš dviejų taškų zonos. Turkai prasižengė ir Jimmy Baronas realizavo baudas – 67:63.

Šeimininkai tada surezgė greitą ataką ir Monroe pelnė du taškus, o netrukus Grantas ir Martynas Mažeika suklydo išsimesdami kamuolį iš užribio bei taip paliko „Sportif“ komandai 2,4 sekundes.

Candadas spėjo išmesti kamuolį, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį ir „Neptūnas“ triumfavo.

Klaipėdiečiai dominavo pirmoje rungtynių pusėje, kai Drew vedama ekipa jau antrojo kėlinio viduryje turėjo dviženklę persvarą (26:15), o prasidėjus trečiam kėliniui svečių persvara buvo 46:31.

Turkai tada spurtavo 10:0 ir nukirpo atsilikimą iki 41:46, tačiau Drew įkvėpti klaipėdiečiai vėl truktelėjo į priekį – 53:41. Ketvirčio pabaigą turkai pabaigė dar vienu spurtu, šį kartą 9:0, ir po trijų kėlinių šeimininkai atsliko 50:53. Ketvirtajame kėlinyje jie dar buvo priartėję iki 2 taškų, tačiau į priekį taip ir neišsiveržė.

„Sportif“: Berkanas Candadas 20, Shaquielle'as McKissicas 12, Markas Lyonsas 11, Darrylas Monroe 10.

„Neptūnas“: Larry Drew 17 (10 rez. perd.), Jerai Grantas 13, Martynas Mažeika ir Tadas Klimavičius 9.