Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Puikiai rungtyniavęs Vassilis Spanoulis peržengė 3 tūkstančių pelnytų taškų ribą Eurolygoje, o toks lyderio pasiekimas buvo pažymėtas pirmąja Pirėjo „Olympiakos“ (1-1) ekipos pergale šį sezone.

„Raudonieji“ savo aikštėje 90:66 (28:16, 13:17, 21:20, 28:13) nepaliko jokių vilčių antrąją nesėkmę patyrusiai Stambulo „Anadolu Efes“ (0-2) komandai.

Vassilis  Spanoulis
PTS 17 | REB 3 | AS 9
Prieš šias rungtynes Spanoulis per karjerą buvo pelnęs 2,996 taškus, o 3 tūkstančius pasiekė realizuodamas baudų metimus.

Jis tapo vos antruoju žaidėju stipriausiame Europos krepšinio turnyre, pasižymėjusiu tokiu rodikliu. Pirmasis – „Barcelonos“ ekipos simbolis Juanas Carlosas Navarro, kuris artėja prie 4 tūkstančių pelnytų taškų (3,992).

Sėkmingai susitikimą pradėjęs Spanoulis per pirmąjį kėlinį surinko 8 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o jo vedama „Olympiakos“ po pirmųjų dešimties minučių jau užtikrintai buvo priekyje – 28:16.

Trečiajame ketvirtyje „Anadolu Efes“ krepšininkai buvo priartėję prie aikštės šeimininkų per šešis taškus (40:46), bet „Olympiakos“ iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir visus reikalus sutvarkė paskutiniame kėlinyje, kurį laimėjo 15 taškų skirtumu (28:13).

Spanuolis per 26 minutes iš viso pelnė 17 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 26 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 17 (9 rez. perd.), Georgios Printezis 15, Mattas Lojeski 14, Erickas Greenas 11.

„Anadolu Efes“: Cedi Osmanas 22, DeShaunas Thomasas 10, Derrickas Brownas 10.