Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Eksperimentų metas baigėsi – paskutinėse ikisezoninėse rungtynėse Orlando „Magic“ vertėsi tik su 9 žaidėjais, o jie per pratęsimą namie 114:111 (22:38, 28:24, 25:23, 30:20, 9:6) nugalėjo Naujojo Orleano „Pelicans“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pelicans“ dar pirmavo 90:75, tačiau lemiamo ketvirčio metu išbarstė visą persvarą. Likus 31 sekundei Elfridas Paytonas smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą, o paskutinėmis akimirkomis Buddy Hieldas ir Anthony Davisas nepasinaudojo proga išplėšti pergalę.

Pratęsimo metu „Pelicans“ nebuvo įgijusi persvaros. Prieš paskutinę minutę Terrence’as Jonesas išlygino rezultatą (111:111), o Orlando klubą likus 19 sekundžių patempė dvitaškį įmetęs Paytonas.

Po nesėkmingos atakos „Pelicans“ buvo priversta prasižengti, o Mario Hezonja įmetė vieną baudą. Jonesas galėjo išplėšti dar vieną pratęsimą, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė.

„Magic“: Evanas Fournier 24 (4/7 trit.), Serge’as Ibaka 18 (9 atk. kam.), Aaronas Gordonas ir Elfridas Paytonas (12 rez. perd.) po 17, Nikola Vučevičius (12 atk. kam.) ir Jeffas Greenas po 12.

„Pelicans“: Anthony Davisas 33 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Terrence’as Jonesas 24, Buddy Hieldas 11, Timas Frazieras 10 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).

Duok dieve, kad antakis ir Townsas negautu traumu. Galeciau ziuret ir ziuret kai siti du zaidzia.