Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

WNBA pirmenybių finalo lemiamos penktosios serijos rungtynės priminė įtempto filmo atomazgą.

Paskutinę minutę pirmaujanti ekipa keitėsi tris kartus, o titulą po Nneka Ogwumike šūvio likus 3 sekundėms iškovojo Los Andželo „Sparks“, 77:76 įveikusi Minesotos „Lynx“.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 15 sekundžių Minesotos komandos žaidėja Maya Moore persvėrė rezultatą savo komandos naudai, tačiau tuo galėjo džiaugtis neilgai.

Kitoje atakoje Los Andželo krepšininkė nepataikė, bet kamuolį atkovojo Nneka Ogwumike. Pirmasis jos metimas buvo blokuotas, tačiau antruoju bandymu ji pataikė dvitaškį ir išvedė savo ekipą į priekį.

Per likusias 3 sekundes Minesotos komandos krepšininkės spėjo išmesti tritaškį, tačiau jis skriejo pro šalį.

Rungtynių didvyre tapusi Ogwumike per 31 minutę pelnė 12 taškų (6/10 dvit.) ir sugriebė 12 kamuolių.

Geriausiai nugalėtojų komandoje žaidė 28 tašus surinkusi ir 12 kamuolių sugriebusi Candace Parker. Ji buvo pripažinta naudingiausia mačo žaidėja.

Pralaimėjusiųjų ekipoje 23 taškus surinko Moore (11 rez. perd.), 17 pridėjo Seimone Augustus.

Dramatiška mačo pabaiga:

2016-10-21 12:06
WNBA sezonas prasideda vasarą ir baigiasi spalį.Tik tokiu būdu ir tokiu tvarkaraščiu moterų krepšinis ten sulaukia dėmesio.

--
2016-10-21 10:59
Myzk pries veja gurksni gausi
be to kai prasideda sezonai kitur dauguma wnba zaideju keliasi i kinija ar europa.
2016-10-21 10:01
ko cia nesuprast
WNBA yra NBA dalis. Ar kas nors domėtųsi moterų krepšiniu, kai tuo pačiu metu vyksta NHL, NFL, NBA, MBL rungtynės? Vargu... O dabar tarpsezoniu moterų krepšinis padaro visišką dramą iki paskutinio metimo, paskutinėse rungtynėse, faktas, kad šitaip jie turės daugiau žiūrovų ir tuo pačiu gali ir iš moterų krepšinio užsidirbti pinigų.
2016-10-21 09:56