Nuotr.: Fortūna
Nuotr. Fortūna

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (3-0), kuri namuose 63:60 (9:9, 22:16, 16:13, 16;22) įveikė Vilniaus „Kibirkšties“ (2-1) krepšininkes.

18
18
90%
9/10
100%
3/3

Pirmasis kėlinys buvo itin nerezultatyvus. Sužaidus 2 minutes abi komandos buvo pelniusios taškus (2:2), bet tada „Fortūna“ įstrigo puolime ir viešnios tuo pasinaudojo – 7:2. Užsitęsusią 6 minučių tylą klaipėdietės nutraukė net išsiverždamos į priekį (9:7), bet po pirmųjų dešimties žaidimo minučių rezultatas buvo lygus – 9:9.

Antrajame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką ir 17-ąją minutę komandas skyrė 2 taškai (25:23), tačiau „Fortūna“ kur kas sėkmingiau sužaidė paskutinę atkarpą ir įpusėjus susitikimui jau turėjo kiek saugesnę persvarą – 31:25.

Trečiajame kėlinyje beveik 2 minutes komandoms nepavyko pelnyti taškų, bet pirmos gynybą pralaužė klaipėdietės – 33:25. Taikliai iš toli atakavo Andra Gabalytė ir padidino „Fortūnos“ pranašumą iki dviženklio – 38:27. Įpusėjus kėliniui, 7 taškus iš eilės pelniusi „Kibirkštis“ prie varžovių ženkliai priartėjo – 34:38. Kėlinio pabaigoje spurtą ir vėl surengė „Fortūną“ (47:34) ir nors vilnietėms pavyko atsilikimą sumažinti, klaipėdietės buvo priekyje – 47:38.

Lemiamame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Kibirkštis“ ir sumažino turėtą deficitą iki 3 taškų – 48:51. Beveik įpusėjus kėliniui dvitaškį su pražanga pelnė Gabija Meškonytė ir rezultatas tapo lygus – 51:51. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, du tolimus metimus pataikė klaipėdietės ir vėl išsiveržė į priekį – 57:53. Persvarą klaipėdietėms pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir iškovoti pergalę – 63:60.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 18, Andra Gabalytė 16 (6 atk. kam.), Agnė Černeckytė 9 (6 kld.).

„Kibirkštis“: Vita Kuktienė 16 (8 atk. kam.), Gabija Meškonytė 11, Ieva Savickaitė 9.