Nuotr.: fotopolis.lt
Nuotr. fotopolis.lt

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Joniškio „Delikateso“ (3-2) komanda, kuri namuose 69:51 (18:8, 17:10, 11:18, 23:15) užtikrintai nugalėjo Kauno KTU (2-3) klubą.

Aikštės šeimininkai savo pranašumą pradėjo įrodinėti nuo pat susitikimo pradžios, kada startavo spurtu 18:6 ir pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo įtikinamą pranašumą.

Antrajame ketvirtyje „Delikateso“ žaidėjai nemažino apsukų ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo beveik dvigubai – 35:18.

Antroje susitikimo dalyje Joniškio ekipa pratęsė sėkmingą pasirodymą ir vienu metu pirmavo rekordine – 19 taškų persvara.

Šios rungtynės prasidėjo pusantros valandos vėliau nei planuota dėl Kauno ekipos autobuso gedimo.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 21 (10 atk. kam.), Ignas Daukšys 16, Žilvinas Petraitis 11.

KTU: Deividas Pogužinskas 19 (8/19 metimai), Matas Ragauskas 8.