Nuotr.:

Pirmąją pergalę Eurolygoje pasiekė Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-1) komandos krepšininkai, kurie svečiuose po dramatiškos kovos 85:83 (17:30, 30:17, 22:20, 16:16) palaužė be pergalių vis dar liekantį Stambulo „Galatasaray“ (0-2) klubą.

Marko  Simonovic
PTS 23 | REB 4 | ST 1 | BS 1
Galingai rungtynes pradėję turkai pirmąjį kėlinį laimėjo 30:17, tačiau turėtą dviženklę persvarą išbarstė antrajame ketvirtyje, kuriame „Crvena Zvezda“ nugalėjo tokiu pat skirtumu ir prieš ilgąją pertrauką išlygino rezultatą – 47:47.

Likus žaisti tris minutes iki rungtynių pabaigos, Sinanas Guleras pataikė dvitaškį ir „Galatasaray“ buvo priekyje – 81:77.

Tuomet aikštės šeimininkai prametė keturis metimus iš eilės, o tuo pasinaudoję Serbijos klubo krepšininkai laimėjo atkarpą 7:2 ir, prasidėjus paskutinei minutei, išsiveržė į priekį – 84:83.

Vėliau ekipos apsikeitė nerezultatyviomis atakomis, pražanga sustabdytas Stefanas Jovičius pataikė vieną baudą iš dviejų ir padvigubino „Crvena Zvezda“ pranašumą – 85:83.

Paskutinėje atakoje Austinas Daye dar atliko metimą iš toli, tačiau jis tikslo nepasiekė ir Stambule triumfavo Belgrado klubas.

„Galatasaray“: Austinas Daye 24 (8 atk. kam.), Alexas Tyusas 19, Justinas Dentmonas 12.

„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 23, Stefanas 14, Marko Guduričius 11, Ognjenas Kuzmičius 11, Milko Bjelica 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (3)
Reik Zalgiriui daryt kaip Red Star, vietoj Seibucio ir Javtoko pradziai bent reik duot zaist jauniem zaidejams o ne pensininkams....
2016-10-21
ANdolou Efes ir Galatasaray kol kas smagiai ziurisi :D Dar Darsusafaka galima priskirt nors ten Blatas kazkiek pakoreguoja zaidima. O tie 2 prisipirko amerikonu kurie tarpusavyje nesusizaidzia ir neiseis jiem tas nes kamuoliu nepasidalina :D Snd irgi paskutine ataka Daye atsikovojo kamuoli likus 15sec ir niekam nedave pats nusivare ir mete per rankas nors salia stovejo laisvas zmogus :D
2016-10-21
q
biski netiketas rezultatas. Kol kas visiskai nematyt aiskiu autsaideriu, nes ir Zalg pergale iskovojo.