Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Nando De Colo ir Andrejus Voroncevičius pelnė pusę Maskvos CSKA (2-0) taškų ir atvedė savo komandą į antrąją pergalę Eurolygoje.

Dimitrio Itoudžio vadovaujama ekipa namų rungtynėse 81:77 (22:19, 13:11, 22:28, 24:19) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) žaidėjus su Nicku Calathesu priešakyje.

Andrey  Vorontsevich
PTS 20 | REB 4 | AS 1 | BS 1
Prasidėjus paskutinei minutei, Ioannis Bourousis realizavo baudų metimus ir sumažino svečių atsilikimą iki keturių taškų – 72:76.

Tada Vitalijus Fridzonas pataikė abi baudas, K.C. Riverso du metimai tikslo nepasiekė, dar kartą prie baudų metimų linijos pasiųstas Fridzonas realizavo vieną metimą iš dviejų ir CSKA nutolo – 79:72.

Kitoje atakoje Riversas smeigė tritaškį, tačiau pražanga sustabdytas De Colo neklydo ir įtvirtino maskviečių antrąją pergalę – 81:75.

De Colo ir Voroncevičius surinko po 20 taškų bei buvo vieninteliai žaidėjai Maskvos komandos gretose, pasiekę dviženklę pelnytų taškų ribą.

Tuo metu „Panathinaikos“ gretose arti trigubo dublio buvo Nickas Calathesas. Atakų organizatorius per 33 minutes pelnė 10 taškų (1/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

CSKA: Nando De Colo 20, Andrejus Voroncevičius 20, Aaronas Jacksonas 9.

„Panathinaikos“: Demetris Nicholsas 20, K.C. Riversas 16, Nickas Calathesas 10 (9 atk. kam., 8 rez. perd.).