Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Ekpe  Udoh
PTS 10 | REB 8 | BS 2
Paskutinėmis rungtynių minutėmis į duobę įkritusi Stambulo „Fenerbahce“ (1-0) komanda išvargo antrąją pergalę Eurolygoje.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai po atkaklios kovos 73:72 (19:21, 17:19, 15:13, 21:20) palaužė „Barcelona“ ekipos pasipriešinimą.

Dabartiniai turnyro vicečempionai ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį 58:51, o iki mačo pabaigos likus 3 minutėms jie turėjo dar solidesnį pranašumą – 71:62.

Visgi tai dar nebuvo pabaiga – vieną po kitą tritaškius mesti pradėjusio Tyrese‘o Rice‘o vedama „Barcelona“ spurtavo 10:1 ir likus žaisti minutę sumažino atsilikimą iki minimumo 72:73.

Likus žaisti 40 sekundžių Bobby Dixonas prametė dvitaškį ir suteikė šansą varžovams persverti rezultatą, tačiau Rice‘o tritaškis skriejo pro šalį, o per paskutines 10 sekundžių „Barcelona“ apmaudžiai net nesugebėjo prasižengti, todėl Turkijos klubas šventė sunkią pergalę.

„Barcelona“: Tyrese‘as Rice‘as 19, Stratos Perperoglou 14, Ante Tomičius 12 (8 atk. kam.).

„Fenerbahce“: Kostas Sloukas ir Bobby Dixonas po 15, Bogdanas Bogdanovičius 12, Ekpe Udoh 10 (8 akt. kam.).