Nuotr.: REUTERS - Scanpix
Nuotr. REUTERS - Scanpix

Užtikrinta pergale pasiruošimą naujajam NBA sezonui baigė dabartiniai lygos vicečempionai „Golden State Warriors“ krepšininkai.

Steve‘o Kerro auklėtiniai sausakimšoje savo namų arenoje 107:96 (32:37, 25:19, 33:16, 17:24) pranoko Portlando „Trail Blazers“.

Į pergalę šeimininkus vedė daugiau nei pusę komandos taškų surinkęs Stepheno Curry ir Kevino Duranto tandemas. Jie atliko po 21 metimą bei kartu pelnė net 63 taškus.

Pamatus pergalei Oklando klubas padėjo trečiajame kėlinyje spurtuodamas 19:2 bei pabėgdamas į priekį 86:65. Ir nors „Blazers“ paskutinėmis minutėmis prisivijo 96:102, išlyginti rezultato jie nebesuspėjo.

„Warriors“: Stephenas Curry 35, Kevinas Durantas 28 (7 atk. kam.), Ianas Clarkas 17.

„Blazers“: Damianas Lillardas 20, C.J. McCollumas 16, Meyersas Leonardas 12.