Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (3-2) Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. Garliaviškės išvykoje 94:42 (19:6, 26:10, 24:19, 25:7) svečiuose nugalėjo Ukmergės „Vilkmergę“ (0-3).

23
30
11
50%
5/10

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyva priklausė „Hoptrans-Sirenoms“, kurios surengė spurtą ir įpusėjus kėliniui pirmavo – 12:4. Per visą kėlinį Lino Šalkaus auklėtinės pademonstravo geležinę gynybą ir leido varžovėms pelnyti vos 6 taškus bei po pirmojo ketvirčio pirmavo – 19:6.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje keitėsi mažai, o garliaviškės tik dar labiau didino savo pranašumą – 27:11. Įpusėjus kėliniui „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas siekė jau 20 taškų (31:11), o prieš antrąją rungtynių dalį pirmavo įtikinamai – 45:16.

Po didžiosios pertraukos „Vilkmergei“ spurto surengti nepavyko ir priartėti prie varžovių. Nors ukmergiškės geriau rungtyniavo puolime, tačiau įpusėjus ketvirčiui LMKL čempionės pirmavo (61:29), o prieš lemiamą ketvirtį – 69:35.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas, per kurį „Hoptrans-Sirenos“ ne tik išlaikė, bet ir padidino savo susikrautą pranašumą bei iškovojo įtikinamą pergalę – 94:42.

„Vilkmergė“: Olivia Brown 17, Martyna Petrėnaitė 11 (8 atk. kam.), Kamilė Žiedelytė 6.

„Hoptrans-Sirenos“: Victoria Jarosz 23 (11 atk. kam.), Dalia Belickaitė 16 (9 atk. kam.), Gintarė Jasiunskaitė 15, Akvilė Baronėnaitė 12.

Basket
Sakykite ką norite bet geriausia „Hoptrans-Sirenų“ žaidėja yra Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė. Tokia darbšti, ir besimokanti, dirbanti ir mama ir direktorė ir žaidėja labai gera. Nuotraukose po kiekvienų rungtynių- čia greičiausiai kad yra dar ir graži, turbūt...Šiaip visi žino kaip gerą žmogų- tokia nuoširdi ir sąžininga o taip pat puiki komandos draugė. Ypač kai paskutinėje kelionėje į Izraelį į Europos Taurės rungtynes lėktuve skrido verslo klase su visais privalumais.Viena, nes visa komanda su treneriais tai sėdėjo ne kartu ,o lėktuvo uodegoje prie tualetų... Ir žinoma kad tai visai ne už klubo pinigus, ne , ne , nejaugi taip būtų galima? Na bet jos darbas labai įtemptas- todėl reikia suprasti. O ir rėmėjai kurie duoda pinigus neprieštarautų: juk jie tam ir duoda kad ne žaidėjoms didesni atlyginimai butu o kad direktorei verslo klasėje atsipūsti. Tos visos žaidėjos vistiek nieko ypatingo. O vat direktorė- žaidime kaip reikiant. Šiaip viskas sekasi neblogai, ypač pataikymas. Kai ruošiasi mesti, visi net susigūžia. Čia nuo būsimo malonumo... Nu kaip pvz.: rungtynės su Kibirkštim kur iš 8 dvitaškių metimų paėmė ir pataikė. Nu ne visus žinoma. Vieną