Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Ketvirtą pergalę Mezon-NKL pirmenybėse įsirašė „Telšių“ (4-2) krepšininkai, kurie savo aikštėje 80:60 (20:10, 17:13, 25:15, 18:22) susitvarkė su Joniškio „Delikateso“ (3-3) komanda.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, o abejonių rungtynių baigtis nebekėlė įpusėjus trečiajam kėliniui.

Po Lauryno Kaveckio tritaškio „Telšiai“ 25-ąją rungtynių minutę pirmavo 59:32 ir ramiai išlaikė persvarą iki dvikovos pabaigos.

„Telšių“ krepšininkai puikiai atakavo iš dviejų taškų zonos (25/38, 66%) ir atliko net 24 rezultatyvius perdavimus.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis ir Gintautas Kybartas po 17, Ignas Razutis 11, Audrius Maneikis 10.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 12, Gediminas Žalalis ir Ignas Daukšys po 10.

2016-10-26 22:23