Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (5-1) iššvaistė 26 taškų persvarą, tačiau galiausiai iškovojo pergalę ir tapo vienvalde Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lydere.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 82:79 (18:18, 26:14, 21:18, 17:29) palaužė Kauno KTU (2-4) krepšininkus.

Trečio kėlinio viduryje atrodė, kad klaipėdiečiai iškovos lengvą pergalę – 25-ąją rungtynių minutę jie pirmavo 63:37.

Visgi KTU krepšininkai nebuvo linkę taip lengvai sudėti ginklų, spurtavo 25:4, ir priartėjo iki 62:67. Kauniečiai čia nesustojo ir toliau mažino atsilikimą, kol galiausiai Igno Labučio tritaškis juos išvedė į priekį – 73:72.

Eriko Kubiliaus dvitaškis, prasidėjus paskutinei mačo minutei, sugrąžino Klaipėdos ekipai persvarą, o po Labučio klaidos Deividas Anužis pridėjo dar du taškus ir „Nafta-Uni-Akvaservis- lengviau atsikvėpė – 76:73.

Per likusį rungtynių laiką abi komandos taikliai realizavo baudas ir KTU ekipai nebepavyko pakeisti mačo baigties.

KTU: Matas Sapiega 19, Ignas Labutis 14, Arturas Pelšas 13, Matas Staniukaitis 11.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Benas Bagdonavičius 20 (7 atk. kam.), Viktoras Chodosovskis 16, Mindaugas Stašys 13.