Nuotr.: Fotodiena.lt/P.Peleckis
Nuotr. Fotodiena.lt/P.Peleckis

Įspūdingą pasirodymą Estijos čempionate surengė Vaidotas Volkus bei atvedė „Parnu“ (3-2) komandą į pergalę namų rungtynėse 82:79 (22:10, 19:20, 19:16, 22:33) prieš Talino TTU (3-2) klubo krepšininkus.

Volkus aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 27 taškus (9/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, po 4 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 30 naudingumo balų.

Kitas „Parnu“ lietuvis Edvinas Šeškus taip pat pasirodė sėkmingai.

Gynėjas per 33 minutes pelnė 17 taškų (6/10 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 2/8 baudos), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 4 sykius suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Parnu“: Vaidotas Volkus 27, Edvinas Šeškus 17, Normanas Kabinas 16.

TTU: Stenas Olmre'as 23, Nikola Vujovičius 15, Joonas Jarvelainenas 13 (8 atk. kam.), Toomas Raadikas 10.