Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų Italijos pirmenybėse iškovojo vienvaldė čempionato lyderė Milano „Emporio Armani“ (4-0).

Manto Kalniečio atstovaujama ekipa svečiuose 97:80 (23:16, 27:18, 25:31, 22:15) įveikė paskutinę vietą užimančią Brešos „Germani Basket“ (1-3) komandą.

Kalnietis nugalėtojams per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, triskart suklydo, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą bei surinko 1 naudingumo balą.

Milano klubą į pergalę vedė snaiperis Krunoslavas Simonas. Jis per 32 minutes spėjo pelnyti 26 taškus (3/4 dvit., 6/12 trit., 2.2 baudos), atkovoti 7 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 28 naudingumo balus.

„Germani Basket“: Lee Moore’as 26 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Landry 18, Michele’as Vitali 14, Jaredas Berggrenas 10.

„Emporio Armani“: Krunoslavas Simonas 26 (6/12 trit., 7 atk. kam.), Zoranas Dragičius 16 (4/6 trit.), Rakimas Sandersas 12, Davide Pascolo 11 (9 atk. kam.).

2016-10-23 19:04