Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Andrea Bargnani praleido Ispanijos ACB lygos rungtynes Badalonoje, tačiau Vitorijos „Baskonia“ Katalonijoje sugebėjo reabilituotis po nesėkmės Kaune.

Tado Sedekerskio atstovaujama ekipa svečiuose 90:83 (20:17, 20:23, 27:24, 23:19) nukovė „Joventut“ ekipą, kuriai atstovauja Šarūnas Vasiliauskas.

Nugalėtojų gretose Sedekerskis rungtyniavo 6 minutes, taškų pelnyti nespėjo, tačiau naudingu žaidimu prisidėjo prie sėkmingos savo komandos atkarpos.

Jis atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, o jam esant aikštelėje, „Baskonia“ pelnė penkiais taškais daugiau nei praleido.

Kitoje barikadų pusėje rungtyniavęs Vasiliauskas mačą pradėjo startiniame Badalonos komandos penkete, tačiau rungtyniavo tik 8 minutes ir per jas pelnė 4 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.) bei po kartą atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Joventut“: Alberto Abalde 15, Garrettas Stutzas 14, Albertas Ventura ir Albertas Sabatas po 13, Sergi Vidalis 12.

„Baskonia“: Adamas Hanga 16, Shane'as Larkinas (10 rez. perd.) ir Johannesas Voigtmanas po 14, Joshas Akognonas 13.

2016-10-23 19:05