Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

„Šiaulių“ (1-7) komandai 2016-2017 metų sezone prireikė vieno mėnesio, kol ji galiausiai sugebėjo iškovoti pirmąją pergalę oficialiose rungtynėse.

Po septynių nesėkmių „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse Vaido Pauliukėno auklėtiniai pirmąją pergalę iškovojo prieš Kėdainių „Nevėžį“ (4-4) – 99:92 (30:18, 24:26, 26:27, 19:21).

Asenso  Ampim
PTS 11 | REB 2 | AS 4 | ST 2
Šiauliečiai jau nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą – sužaidus 5 minutes jie pirmavo 19:7. Įpusėjus antrajam kėliniui „Šiauliai“ turėjo 18 taškų pranašumą (41:23), tačiau iki ilgosios pertraukos jis ištirpo iki 10 taškų.

Po puikios trečiojo kėlinio pradžios „Nevėžis“ spurtavo 10:2 ir savo deficitą sumažino iki dvitaškio (54:56). Visgi į tai „Šiauliai“ atsakė dar geresne atkarpa 17:3 ir jau pirmavo 73:57.

Lemiamo ketvirčio Kėdainių klubas sugebėjo priartėti iki 3 taškų 86:89. Svarbiausiu metu šiauliečius patempė aukštaūgiai – Domagojus Bubalo pelnė 4 taškus, Martynas Echodas pridėjo visas 4 baudas ir „Šiauliai“ likus minutei buvo nepavejami – 97:88.

„Šiauliai“: Maurice’as Bowmanas 19 (4/5 dvit., 3/5 trit.), Devinas Pattersonas 15, Martynas Echodas 13 (5 atk. kam., 5 atk. kam.), Tomas Lekūnas 12 (4/4 baudos, 7 atk. kam., 18 naud. bal.), Asenso Ampimas 11 (6 išpr. praž., 20 naud. bal.), Domagojus Bubalo 10 (7 atk. kam.).

„Nevėžis“: Toni Prostranas 20 (6/10 trit., 8 rez. perd.), Justas Sinica 19 (5/8 trit.), Ignas Vaitkus 16 (4/4 baudos), Jermaine’as Love’as 13 (9 atk. kam.), Karolis Petrukonis 11.

siauliai
Na ka dabar siauliams 5 is eiles runktynes nebus lengva laikynai pasidziauge pergale

--
2016-10-23 20:13
SAFKA TELEPORT
Iki siol vienintele Siauliu problema buvo psichologija, o individualiai pajegiu zaideju komanda turi pakankamai.
2016-10-23 19:10
@
...kur tu ta burke cia matai?

Cia nuotraukos nuorodos. Basketnews sumaise nuotraukas:

2016-10-23 19:03
Feliksas
Kviečiu prisijungti prie augančios sporto diskusijų bei dinastijų forumo bendruomenės, kur galėsite ne tik diskutuoti, bet ir dalyvauti spėlionėse ir žaidimuose. Prisiregistruokite ir tapkite nuolatiniais forumo lankytojais.

Taip pat raginu tapti forumo facebook profilio fanais ir gauti šviežiausia informaciją apie forume vykstančius įvykius.

-1
2016-10-23 19:02
LKL
Šita pergalė buvo neišvengiama, jau rungtynėse Vilniuje Šiauliai parodė, kad ir su Lietuvos Rytu gali visas rungtynes žaisti taškas į tašką.
2016-10-23 19:00
touch down
nevezis vel pradejo atidavinet rungtynes. geresnio kofo ir negalejo but kaip pralaimint absoliutiems autsaideriams.
2016-10-23 18:49
...
kur tu ta burke cia matai?
2016-10-23 18:12
to basketnews.lt
Grafoje "Rungtynių žaidėjas" įkelta ne Asenso Ampim, o Dwight Burke nuotrauka.
2016-10-23 18:08
jd
Laimejo lavonu komanda

--
2016-10-23 18:05
To siauliai
Taigi ant parketo yra užrašyta ir ant aprangų "Norfa".
2016-10-23 18:04
GP
įtaiu, kad buvo sutarta dė rungtinių baigties, nes matėsi, kad 3-4 kėlinuke Nevėžis net nesigynė. Gėda Nevėžiui!
2016-10-23 17:59
STEBĖTOJAS
Nevėžis šįvakar tikriausiai sužaidė geriausias sezono rungtynes, pataikė net 14 tritaškių, bet ir tai jau nebeišgelbėjo.
2016-10-23 17:57