Nuotr.:

Jamesas Andersonas buvo antras pagal pelnytus taškus Stambulo „Darussafaka“ (3-0) komandoje, o toks sėkmingas buvusio žalgiriečio pasirodymas pažymėta antrąja ekipos pergale Eurolygoje.

Vangiai startavęs Davido Blatto vadovaujamas klubas trečiajame ture išvykoje 94:87 (28:29, 18:18, 19:12, 29:28) pranoko Kazanės UNIKS (0-3) žaidėjus, kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Bradley   Wanamaker
PTS 22 | REB 2 | AS 7 | ST 1
Galingai rungtynes pradėję aikštės šeimininkai startavo „sausa“ atkarpa 12:0 ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą.

Tada „Darussafaka“ gretose ledus pralaužė Oguzas Savašas, kuris pelnė aštuonis taškus bei jo užvesti svečiai besibaigiant pirmajam kėliniui pavijo UNIKS krepšininkus – 28:29.

Po ilgosios pertraukos Kazanės komanda dar pirmavo keturiais taškais – 52:48, tačiau tuomet Turkijos ekipos žaidėjai pelnė septynis taškus paeiliui ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 65:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Scottie Wilbekinas pelnė du taškus, Birkanas Batukas pridėjo taiklų tolimą metimą ir „Darussafaka“ pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 70:59, kuri vėliau išaugo iki 15 taškų (78:63).

Susitikimą starto penkete pradėjęs Andersonas per 23 minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

UNIKS: Keithas Langfordas 22 (6/13 metimai), Artiomas Parachouskis 17, Antonas Ponkrašovas 16 (7 kld.), Quino Colomas 16 (8 atk. kam.), Kostas Kaimakoglou 11.

„Darussafaka“: Bradas Wanamakeris 22, Jamesas Andersonas 18, Scottie Wilbekinas 13, Birkanas Batukas 12, Oguzas Savašas 10.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Jameso Andersono prasiveržimas:

Atrinkti (0) Visi (4)
daKad tas Langfordas dazniau skandina komanda nei ja traukia. Pirmoj pusej snd irgi kol krito tempe Unics po to pradjeo nebekrist tai vis tiek toliau meto plytas ir leido atitrukt Fakams

tai ,kad ten be jo nera kam zaist...butu nemetes,butu dar daugiau gave
2016-10-26
+2
da
2016-10-25
-3
Uniksas šiemet bus vieni iš autsaiderių.Iškritus vienam lyderių Clarke'ui,komanda išvis susilpnėjo,o Langfordas vienas nepatemps.

--
2016-10-25
Myzk pries veja gurksni gausi
Stambulo „Darussafaka“ (3-0), tai kad 2-1 tur but :) O siaip geras macas ir geras kofas uz darusafaka buvo :D