Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) merginų rinktinė liko elitiniame Europos čempionato divizione. Kovodamos dėl paskutinių – 13-16 vietų, lietuvės iškovojo antrąją pergalę. Ketvitradienį Latvijoje vykstančiose pirmenybėse lietuvės 64:45 (12:15, 25:3, 17:12, 10:15) nugalėjo Graikijos komandą.

Per dvejas rungtynes dukart laimėjusios lietuvės nepriklausomai nuo likusių paskutinių rungtynių užims 13 arba 14 vietą ir liks elitiniame divizione. Į B divizioną iškris dvi prasčiausios čempionato komandos.

Lietuva: Eglė Šikšniūtė 17 (12 atk. kam.), Radvilė Autukaitė 15, Gintarė Mažionytė 12.

Paskutines čempionato rungtynes lietuvės šeštadienį žais su Slovakijos rinktine.