Nuotr.: Instagram
Nuotr. Instagram

Vitorijos „Baskonia“ (2-1) jauniausias žaidėjas 18-metis Tadas Sedekerskis pirmą kartą žengė ant parketo Eurolygos rungtynėse, o jo atstovaujama ekipa iškovojo saldžią pergalę.

Baskai svečiuose mačo pabaigoje buvo praradę iniciatyvą, tačiau galop atsitiesė ir 91:87 (32:19, 22:24, 15:23, 22:21) susitvarkė su Madrido „Real“ (2-1), kurios garbę gina Jonas Mačiulis.

Pirmojo kėlinio pabaigoje ant parketo žengęs Sedekerskis per 12 žaidimo minučių spėjo pelnyti 5 taškus (2/3 dvit., 1/2 baudos), atkovoti 2 kamuolius, išprovokuoti pražangą, kartą suklysti ir surinkti 5 naudingumo balus.

Johannes  Voigtmann
PTS 18 | REB 11 | AS 1 | BS 1
Tuo metu praėjusiais rungtynes dėl ligos praleidęs Mačiulis nugalėtojams per 4 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.) ir dukart pažeidė taisykles. Puolėjas surinko -3 naudingumo balus.

Užtikrintai mačą pradėjusi ir ilgą laiką dviženkliu skirtumu pirmavusi „Baskonia“ varžovus prisileido trečiojo kėlinio pabaigoje, o 33-iąją minutę po Jaycee Carrollo tolimo šūvio „Real“ pirmą kartą persvėrė rezultatą.

Netrukus „Real“ pabėgo 81:73, tačiau baskai neketino pasiduoti ir pakilo į lemiamą šturmą bei po spurto 13:3 persvėrė rezultatą (86:84).

„Real“ susigrąžino persvarą (87:86), tačiau Adamas Hanga likus 40 sekundžių pataikė dvitaškį, o po Sergio Llullo klaidos Jaka Blažičius šaltakraujiškai smeigė tritaškį ir savo komandai padovanojo pergalę.

Šiose rungtynėse „Baskonia“ vertėsi be savo lyderio Andrea Bargnani.

„Real: Gustavo Ayonas 16 (7/8 dvit.), Luka Dončičius 15 (2/2 trit., 4 rez. perd.), Sergio Llullas 13 (0/6 trit.), Felipe Reyersas ir Jaycee Carrollas po 11, Anthony Randolphas (13 atk. kam.) ir Othello Hunteris po 9.

„Baskonia“: Jaka Blažičius 21 (4/9 trit.), Johannesas Voigtmannas 18 (11 atk. kam.), Tornike Shengelia 14, Adamas Hanga 12, Shane’as Larkinas 11 (5 rez. perd.).

Mirtinas Jaka Blažičiaus dūris:

Jaycee Carrollo dėjimas:

Galingas Anthony Randolpho blokas:

2016-10-26 08:41
VT
Tuo metu praėjusiais rungtynes dėl ligos praleidęs Mačiulis nugalėtojams per 4 minutes taškų nepelnė