Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (1-0) krepšininkai, kurie pirmose sezono rungtynėse namie 113:104 (26:26, 28:20, 23:37, 36:21) palaužė Jutos „Jazz“ pasipriešinimą.

Iki susitikimo pabaigos dar likus trims minutėms, svečiai turėjo minimalų pranašumą (102:101), tačiau netrukus „Blazers“ kilo į lemiamą šturmą.

C.J. McCollumas pataikė tolimą metimą, netrukus Portlando komandos lyderis Damianas Lillardas pridėjo penkis taškus iš eilės, o „Jazz“ komanda po šio smūgio atsitiesi nebesugebėjo.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose rungtyniavęs Lillardas per 35 minutes pelnė 39 taškus (9/14 dvit., 4/6 trit., 9/9 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Blazers“: Damianas Lillardas 39, C.J. McCollumas 25, Allenas Crabbe 18, Noah Vonleh 11.

„Jazz“: Joe Johnsonas 29, Rodney Hoodas 26, George'as Hillas 19, Rudy Gobertas 12 (14 atk. kam.).

2016-10-26 15:11
yyyy
neprasimus jazz i playoffs. bet blazers prasimus. jazz nerodo jokio noro,kruva geru pavardziu dar nieko nereiskia. paziurekit i blazers uzsidegima
2016-10-26 15:10
yyyy
Dimes Dimes . MVP 2016-2017
2016-10-26 13:00
Jazz šiemet jau tikrai į PO prasimuš.O Lillardas tik įrodinėja,kad yra žvaigždė ir vertas vietos All Star rungtynėse.Šiemet net manau bus rimtas kandidatas ir į MVP titulą.