Šešių komandų tarptautiniame krepšinio turnyre Bormijuje (Italija) ketvirtadienį baigėsi grupės varžybos, po kurių paaiškėjo, jog pusfinalyje kausis pralaimėjimų nepatyrusios Italijos, Serbijos, taip pat po pergalę iškovojusios Kroatijos ir Australijos rinktinės.

Ketvirtadienį nuo sensacingo pralaimėjimo Austrijos rinktinei kroatus išgelbėjo žalgirietis Marko Popovičius. Per ketvirtąjį kėlinį pelnęs 18 taškų, Popovičius padėjo Kroatijos rinktinei 73:67 (19:8, 16:19, 15:27, 23:13) nugalėti austrus.

Kroatija: Marko Popovičius 23, Marko Baničius 13, Mario Kasunas 8, Zoranas Planiničius 7.

Austrija: Petaras Stazičius 13, Martinas Kohlmaieris 12, Davidas Jandlas 10.

Kitose rungtynėse serbai tik susitikimo pabaigoje 71:66 (25:21, 14:15, 11:6, 21:24) nugalėjo australus, kurie rengiasi Okeanijos čempionatui. Paskutinę minutę Milanas Gurovičius pataikė tritaškį, kai rezultatas buvo lygus, ir išplėšė pergalę serbams.

Australija: Glenas Saville‘as 14, Davidas Andersenas 12, Bradas Newley 10.

Serbija: Milanas Gurovičius 22, Darko Miličičius 17, Marko Jaričius 12.

Penktadienį pusfinalyje italai susikaus su Australijos rinktine, o kroatai žais su serbais.