Nuotr.: Fotodiena.lt/A.Pliadis
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Pliadis

Kėdainių „Nevėžio“ (1-2) ekipa Baltijos krepšinio lygos (Triobet-BBL) rungtynėse namuose 84:95 (10:20, 22:33, 21:18, 31:24) neprilygo Rygos „Barons kvartals“ (2-0) komandai.

Latviai dominavo viso susitikimo metu, o beveik visus reikalus išsprendė dar iki ilgosios pertraukos – Tauro Jogėlos vedama komanda po dviejų kėlinių triuškino „Nevėžį“ 53:32.

Triuškinantį atsilikimą mažinti šeimininkai pradėjo tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis, kuomet rungtynių nugalėtojai jau buvo aiškūs.

Jogėla į buvusios komandos krepšį per 20 minučių įmetė 17 taškų (5/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Kitas Rygos klubo lietuvis Denisas Krestininas per 27 minutes surinko 10 taškų (2/4 dvitaškiai, 6/6 baudos), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 30, Karolis Petrukonis 14, Ignas Vaitkus 11, Jermaine‘as Love‘as ir Ivanas Smiljaničius po 8, Toni Prostranas 6 (12 rez. perd.).

„Barons kvartals“: Kristapas Mediss 22, Davis Geksas 18, Tauras Jogėla 17 (8 atk. kam.).