Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Utenos „Juventus“ (2-0) klubas FIBA Čempionų lygos turnyre ir toliau išlieka pergalių kelyje. Šį kartą Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 69:59 (18:8, 29:14, 21:20, 11:17) nukovė Ostendės „Telenet“ (0-2) krepšininkus.

Vaidas  Čepukaitis
PTS 12 | REB 6 | AS 1 | ST 1 | BS 1
„Juventus“ krepšininkai jau nuo pat susitikimo pradžios Belgijoje diktavo savo madas, o pirmasis ketvirtis uteniškiams ir tapo vienu svarbiausių.

Uteniškių gynybos supančioti svečiai paskutiniuosius taškus kėlinyje pelnė iki jo pabaigos dar likus trims su puse minutės, o patys „Juventus“ atstovai ketvirtį užbaigę šešiais taškais iš eilės bei susikrovė dviženklę persvarą (18:8).

Antrojo kėlinio pradžioje „Telenet“ dar mėgino atsitiesti po ankstyvo smūgio. Visgi kiek sumenkinę savo atsilikimą (10:18), šeimininkai ir vėl apsnūdo. Dovis Bičkauskis, Vaidas Čepukaitis ir Rolandas Jakštas netrukus surengė po sėkmingą ataką ir uteniškių pranašumas dar kartą ūgtelėjo (24:10).

Anksti solidų pranašumą turėję „Juventus“ krepšininkai kiek atsipalaidavo ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Telenet“ ekipa sumenkino skirtumą iki dešimties taškų (57:67). Tiesa, rimčiau pagrasinti Utenos komandai šeimininkai nebepajėgė ir Lietuvos klubas iškovojo antrąją pergalę.

Kitą antradienį „Juventus“ namuose priims Tenerifės „Iberostar“ komandą, kurios garbę gina Marius Grigonis.

„Telenet“: Corey Wrightas 13, Marko Jagodičius Kuridza 10.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 15, Vytautas Šulskis 14, Vaidas Čepukaitis 12, Valdas Vasylius 7, Rolandas Jakštas 6.

2016-10-27 02:54
Pagavę gerą bangą Juventus žaidėjai.Nors ir priešininkas buvo silpnas,bet pats žaidimas parodė,kad kitą savaitę ir ispanams gali mesti rimtą kovą.