Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Netikėtą nesėkmę Eurolygoje patyrė „Barcelona“ (1-2) ekipa, išvykoje 65:76 (16:9, 15:31, 17:20, 17:16) turėjusi pripažinti Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-1) pranašumą.

Į pergalę serbus vedė karjeros rungtynes sužaidęs Marko Guduričius. Puikiai krepšį atakavęs puolėjas pelnė 21 tašką (8/11 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos).

Be to, 21-erių serbas atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko net 30 naudingumo balų.

Rungtynių eigą šeimininkai pakeitė antrajame kėlinyje spurtuodami net 16:0 bei išsiverždami į priekį 40:31. Po ilgosios pertraukos katalonams perimti iniciatyvos nepavyko, o užtikrintai žaidimą iki finalinės sirenos kontroliavusi Belgrado ekipa iškovojo pelnytą pergalę.

„Crvena Zvezda“: Marko Guduričius 21, Marko Simonovičius 13, Milko Bjelica 12, Branko Lazičius 9.

„Barcelona“: Bradas Olesonas 15, Victoras Claveras 12 (10 atk. kam.), Tyrese‘as Rice‘as ir Pau Ribas po 9.