Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Vis dažniau įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujantis Jamesas Hardenas užfiksavo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą, tačiau jo tempiama Hjustono „Rockets“ (0-1) svečiuose 114:120 (38:38, 33:25, 25:27, 18:30) turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ (1-0) pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo „Rockets“, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ pakilo į šturmą ir po atkarpos 11:2 persvėrė rezultatą (103:100).

Likus 3 minutėms buvo lygus, tačiau po D’Angelo Russello ir Jordano Clarksono taškų „Lakers“ pabėgo 116:112. Nene atsilygino dvitaškiu, tačiau Clarksonas pelnė jau 12-ąjį savo tašką ketvirtajame kėlinyje, o galutinį tašką padėjo „Lakers“ pranašumą padidinęs Julius Randle’as (120:114).

Pralaimėjusių gretose įspūdingą dvigubą dublį surinko Hardenas, kuris per 37 minutes pelnė 34 taškus (8/12 dvit., 1/7 trit., 15/16 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atlikęs net 17 rezultatyvių perdavimų užfiksavo karjeros rekordą. Iki šiol daugiausiai jis buvo surinkęs 16 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“ į pergalę vedė jaunieji komandos žaidėjai. 24-erių Clarksonas surinko 25 taškus, 20-metis Russellas pridėjo 20 taškų, o 21-erių Randle’as įmetė 18 taškų.

Tuo metu antrasis naujokų biržos šaukimas Brandonas Ingramas per 24 minutes įmetė 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 25, D’Angelo Russellas 20, Julius Randle’as 18 (9/10 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Timofejus Mozgovas (8 atk. kam.) ir Lou Williamsas po 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (8/12 dvit., 15/16 baudos, 17 rez. perd.), Ericas Gordonas 19, Clintas Capela 16 (9 atk. kam.), Ryanas Andersonas 14.

Rungtynių epizodai:

2016-10-27 19:07
tai ar cia Lakers tokie geri, ar Rockets grybai? nemacius sunku komentuot, bet itariu, kad labiau antras variantas. palauksim daugiau varzybu, bet as tai siemet raketom PO neprognozuoju.
2016-10-27 18:07
C=17
Tai kas kad gavo nuo lakersu? Zaide kokybiska krepsini, o tu nemates nba rungtyniu kazka komentuoji? Vaikai prisiskaito prognoziu ir paskui raso kurwa.

--
2016-10-27 12:25
Ex
Motiejunas teisingai padare,kad nepasirase sutarties.Nauja sutarti Hiustonas jam pasiulis po septiniu rungtyniu(gali ir anksciau),nes po ju bus rezultatas 1-6.Prisipirko zaideju ,kurie nesigina,tai ir bus toks rezultatas.Mainai su Detroitu buvo afera,kad galetu ishlaikyti Motiejuna uz maza kaina.
2016-10-27 11:11
Tai be Howardo dar geriau net zais? :D Gavo nuo Lakers.