Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Vis dažniau įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujantis Jamesas Hardenas užfiksavo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą, tačiau jo tempiama Hjustono „Rockets“ (0-1) svečiuose 114:120 (38:38, 33:25, 25:27, 18:30) turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ (1-0) pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo „Rockets“, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Lakers“ pakilo į šturmą ir po atkarpos 11:2 persvėrė rezultatą (103:100).

Likus 3 minutėms buvo lygus, tačiau po D’Angelo Russello ir Jordano Clarksono taškų „Lakers“ pabėgo 116:112. Nene atsilygino dvitaškiu, tačiau Clarksonas pelnė jau 12-ąjį savo tašką ketvirtajame kėlinyje, o galutinį tašką padėjo „Lakers“ pranašumą padidinęs Julius Randle’as (120:114).

Pralaimėjusių gretose įspūdingą dvigubą dublį surinko Hardenas, kuris per 37 minutes pelnė 34 taškus (8/12 dvit., 1/7 trit., 15/16 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atlikęs net 17 rezultatyvių perdavimų užfiksavo karjeros rekordą. Iki šiol daugiausiai jis buvo surinkęs 16 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“ į pergalę vedė jaunieji komandos žaidėjai. 24-erių Clarksonas surinko 25 taškus, 20-metis Russellas pridėjo 20 taškų, o 21-erių Randle’as įmetė 18 taškų.

Tuo metu antrasis naujokų biržos šaukimas Brandonas Ingramas per 24 minutes įmetė 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 25, D’Angelo Russellas 20, Julius Randle’as 18 (9/10 dvit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Timofejus Mozgovas (8 atk. kam.) ir Lou Williamsas po 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (8/12 dvit., 15/16 baudos, 17 rez. perd.), Ericas Gordonas 19, Clintas Capela 16 (9 atk. kam.), Ryanas Andersonas 14.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (4)
tai ar cia Lakers tokie geri, ar Rockets grybai? nemacius sunku komentuot, bet itariu, kad labiau antras variantas. palauksim daugiau varzybu, bet as tai siemet raketom PO neprognozuoju.
2016-10-27
C=17
Tai kas kad gavo nuo lakersu? Zaide kokybiska krepsini, o tu nemates nba rungtyniu kazka komentuoji? Vaikai prisiskaito prognoziu ir paskui raso kurwa.

--
2016-10-27
+2
Ex
Motiejunas teisingai padare,kad nepasirase sutarties.Nauja sutarti Hiustonas jam pasiulis po septiniu rungtyniu(gali ir anksciau),nes po ju bus rezultatas 1-6.Prisipirko zaideju ,kurie nesigina,tai ir bus toks rezultatas.Mainai su Detroitu buvo afera,kad galetu ishlaikyti Motiejuna uz maza kaina.