Estijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo serijoje – vėl lygiosios. Šeštadienį (05.28) Tartu "Rock" savo aikštelėje parklupdė Talino "Ehitustooriist" ekipą 71:64 (22:14, 14:22, 11:13, 24:15) ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Solidžią persvarą "Rock" turėjo įgiję jau pirmajame kėlinuke, tačiau nesugebėjo jos išlaikyti ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 36:36. Pergalingą pranašumą "Rock" įgijo per ketvirtąjį kėlinį, kurį laimėjo devyniais taškais.

"Rock" ekipoje Augenijus Vaškys vėl buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje. Lietuvis aikštėje praleido 33 minutes, pelnė 16 taškų (5/8 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 10 kartų suklydo ir 4 kartus prasižengė.

"Rock": Tarmos Kikerpillas 19, Augenijus Vaškys 16, Vallo Allingu 10.

"Ehitustooriist": Raitas Keerlesas 14, Howardas Frieras 13, Nathanas Mielkesas 10.

Lemiamas, septintas susitikimas sekmadienį (05.29) bus žaidžiamas Taline.
2005-05-29 10:24