Nuotr.: D.Lukštos
Nuotr. D.Lukštos

Trečiąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo „Palangos“ (3-4) komanda su nesustabdomai rungtyniavusiu Aurimo Urbono ir Mindaugo Remino duetu priešakyje. Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 86:69 (9:17, 21:17, 33:16, 23:19) įveikė Joniškio „Delikateso“ (3-4) ekipą.

Rungtynes 4 taškais iš eilės pradėję Joniškio krepšininkai įpusėjus ketvirčiui turėjo 5 taškų pranašumą (9:4). Iki kėlinio pabaigos „Palanga“ taip ir nesugebėjo pavyti aikštelės šeimininkų – 17:9

Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas padidėjo iki 11 taškų (20:9), o įpusėjus ketvirčiui „Delikateso“ pranašumas buvo 7 taškai (27:20). Iki ilgosios pertraukos pradžios „Palangos“ krepšininkai sumažino komandos deficitą iki 4 taškų – 34:30

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai greitai persvėrė rezultatą (34:35) ir prabėgus penkioms minutėms turėjo 4 taškų persvarą (44:48). Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes po Remino tritaškio skirtumas peržengė dviženklę ribą (48:60). Prieš lemiamą ketvirtį „Palanga“ turėjo 13 taškų pranašumą – 50:63

Prabėgus penkioms minutėms paskutiniame ketvirtyje „Delikateso“ deficitas sumažėjo iki 9 taškų (63:72). Per likusias minutes aikštelės šeimininkai viso labo pelnė 6 taškus, o sėkmingiau atakavę palangiškiai iškovojo pergalę 17 taškų pranašumu – 69:86.

Be keitimų žaidęs Urbonas pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą bei užfiksavo naują naudingumo karjeros rezultatą. Puolėjas per 40 žaidimo minučių pelnė 21 tašką (5/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko net 40 naudingumo balų.

Tuo metu net devynis tritaškius pataikęs Reminas iš viso pelnė 33 taškus (3/6 dvitaškiai, 9/15 tritaškiai), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 16, Mantas Kadzevičius 12 ir Ignas Daukšys (6 atk. kam.) po 12, Domantas Šimaitis 11, Gediminas Žalalis 10.

„Palanga“: Mindaugas Reminas (6 rez. perd.) 33, Aurimas Urbonas (12 rez. perd., 7 atk. kam.) 21, Antanas Bertašius (9 atk. kam.) 11.