Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Igno Labučio, Deivido Pogužinsko ir Mato Sapiegos vedama Kauno KTU (3-4) komanda. Pastarieji trys krepšininkai kartu pelnė 62 taškus, o KTU savo aikštėje 88:82 (23:22, 22:25, 17:17, 26:18) pranoko „Šilutės“ (4-3) žaidėjus.

Atkakliai besiklosčiusiose rungtynėse nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo bei nugalėtojas sprendės paskutinėmis ketvirtojo kėlinio akimirkomis.

Prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei, Darius Kibildis pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 81:81.

Tada Deividas Pogužinskas atkovojo kamuolį puolime po netaiklaus komandos draugo metimo ir taikliu metimu išvedė KTU į priekį – 83:81.

Kitoje atakoje Simas Raupys prametė, pražanga sustabdytas Paulius Knyza realizavo vieną baudą ir šeimininkų pranašumas padidėjo iki trijų taškų – 84:81.

Vėliau Šilutės komandai dar kartą nepavyko užpulti, prie baudų metimų linijos siųstas Deividas Pogužinskas neklydo ir įtvirtino KTU ekipos pergalę – 86:81.

KTU: Ignas Labutis 25, Deividas Pogužinskas 19, Matas Sapiega 18.

„Šilutė“: Darius Kibildis 26, Brianas Wanamakeris 16, Aurelijus Pukelis 13 (11 atk. kam.), Augustas Šulauskas 10.