Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Nesudėtingą pergalę Eurolygoje pasiekė Atėnų „Panathinaikos“ (3-1) ekipa, kuri namuose 70:59 (23:14, 23:11, 15:16, 9:18) pranoko puolime strigusią bei nerezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusią Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-2) komandą.

Galingai susitikimą pradėję šeimininkai antrojo ketvirčio pradžioje jau pirmavo net 34:14, o tokią persvarą jie išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio. Tuomet sėkmingą atkarpą sužaidusi Belgrado ekipa sumažino atsilikimą perpus 53:63, tačiau laiko pakovoti dėl pergalės jai jau nebeužteko.

Graikų gynybos gniaužtuose sukaustytų serbų negelbėjo ir puikus Ognjeno Kuzmičiaus pasirodymas. Vidurio puolėjas per 23 minutes surinko galingą dvigubą dublį ir 27 naudingumo balus į savo buvusios komandos krepšį įmesdamas 15 taškų ir atkovodamas tiek pat atšokusių kamuolių.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 17, Nickas Calathesas 16, Kelvinas Riversas ir Ioannis Bourousis (8 atk. kam.) po 12.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Kuzmičius 15 (15 atk. kam.), Milko Bjelica 12, Charlesas Jenkinsas ir Nate‘as Woltersas po 8.