Nuotr.:

Nelengvą pergalę Eurolygos turnyre įsirašė „Barcelonos“ (2-2) klubo krepšininkai su Tyrese'u Rice'u priešakyje.

Georgioso Bartzoko vadovaujami katalonai savo aikštėje 78:74 (19:19, 21:19, 19:19, 19:17) po atkaklios kovos palaužė Bambergo „Brose“ (1-3) ekipą.

Likus žaisti pustrečios minutės, Rice'as pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir „Barcelonos“ ekipos pranašumas padidėjo iki šešių taškų – 76:68.

Varžovai kitoje atakoje prametė abu metimus, po to sėkmingai apsigynė, Danielas Theisas ir Janis Strelniekas pelnė keturis taškus paeiliui ir perpus sumažino atsilikimą – 76:72.

„Barcelona“ nepavykus surengti rezultatyvios atakos, Darius Milleris prasiveržė, pelnė du taškus ir, likus žaisti šešias sekundes, svečiai dar labiau priartėjo – 76:74.

Visgi po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Aleksandras Vezenkovas sėkmingai realizavo baudų metimus ir įtvirtino antrąją „Barcelonos“ klubo pergalę – 78:74.

„Barcelona“: Tyrese'as Rice'as 18, Victoras Claveras 13, Stratosas Perperoglou 11, Ante Tomičius 11.

„Brose“: Fabienas Causeuras 19, Danielas Theisas 19, Darius Milleris 7, Janis Strelniekas 7.